Güzellik

Takma Kirpik Kullanımı

13 Kasım 2013

Son senelerin trendi protez kirpikler ve bu istikametteki fantastik tasarımlar güzelliğine düşkün bütün kadınlar amaçlı alaka odağı oldu. Ancak güzelliktende diğer meydana gelen vakanın sıhhat boyutu hepimizin bildiği benzeri herşeyden mühim . Protez kirpikler ne türlü kullanılır, ne türlü takılır ve çıkarılır, rastgele bir sakıncası yan tesiri var mıdır? Tam Olarak internet çalışanları kafanızdaki bütün bu sual işaretlerini gidermek ve bu istikametteki uygulamalarınızda gerçek sonucları almanız yerine konu üstünde araştırmalar inşa etti .. En gerçek haber ve uygulamaları ilginize sunuyoruz. Protez kirpikleriniz gözlerinizin güzelliğine zerafet katsın!..

Takma kirpikler bir anda sizlere göz kamaştırıcı bir bakış kazandırabilir. Düğün Töreni gününde bir geline tatbik edilen protez kirpiğin ona kattığı büyüleyici güzelliği pekçok defa görmüşsünüzdür. Peki asalında bu çok kolay bir aksesuar meydana gelen protez kirpiği kullanmakta ne sebeple tereddüt ediyorsunuz? Bizim tavsiyemiz; uygulayın ve günün keyfini çıkarın!
Esas emel bakımından 2 tür protez kirpik türü vardır. Bunlar; bütün kirpik çizgisine tatbik edilen Full Protez Kirpik ve seyrek meydanlara tatbik edilen Ferdi Protez Kirpik’dir. Full protez kirpikler diğerine yönelik daha kolay uygulanır ancak burdaki sorun kirpiğin natürel gözükmemesidir. Bunun Için cevap ferdi tatbik edilen protez kirpikler ise stabil bir el ve bununla birlikte kolay arzu eder . İkisi arasındaki tercih ise tamamıyla sizlere kalmış bir vaziyet .
Takma Kirpik Ne Türlü Uygulanır:

* Protez kirpiği uygulamadan öncesinde maun rengi göz sürmesi ile kirpik hattınızın üstünü benzer doğrultuda çizmelisiniz.

* Ardından hafifçe dağıtın. Bu dumanlı bir görünüm kazandırıp protez kirpik bandını gizleyecektir.

* Hemen parmağınıza minik bir miktarda yapıştırıcı uygulayın ve protez kirpik bandını hafifçe çekip kibar bir biçimde sürün. Şayet ferdi kirpik uyguluyorsanız kirpikleri yapıştırıcıya batırın.

* Protez kirpiklerinizi olabildiğince bizzat kirpiklerinize yakın uygulamaya çalışın ve gözün dışına gerçek hafifçe bastırıp uygulayın.

* Şayet ferdi protez kirpik kullanacaksanız, gözün harici köşesine gerçek uygulayın.

* En natürel görünüm amaçlı birden çok ferdi kirpik uygulamanız yeteri kadar olacaktır .

* Uygulamadan daha sonra protez kirpiklerinizi natürel olanlar benzeri kıvırcıklaştırın ve rimel uygulayın.

* Yapıştırıcıdan ötürü uzunca müddetli kullanım gözlerde tahrişe üstelik enfeksiyona ne sebeple olabilmektedir . Bundan ötürü bu uygulamayı fazladan özel günlere saklamanız sıhhatiniz tarafından yararlı olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Kaşlar Nasıl Alınmalı ? Kaş Alımı Teknikleri konumuza da göz atabilirsiniz.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun