Ev Yapımı Tedaviler

Mucize Zayıflatan Ev Yapımı Diyet Çayı

8 Kasım 2014

Diyet yapan kişiler diyet esnasında yeme alışkanlıklarını değiştirirler. Bu bazen metabolizmada farklı durumlara sebep olabiliyor. Kabız özellikle diyet yapan kişilerin problemlerinden biridir. Bugün sizlere vereceğim çay tarifi özellikle diyet yapanlar için müthiş bir tariftir. Çünkü hem kabızlık probleminizi ortadan kaldırıyor, hem metabolizmanızı düzenliyor hem de size uzun size tokluk hissi veriyor.

Normalde piyasada bu tip çaylar doğal adı altında satılmakta ancak içlerinde ne olduğunu tam olarak bilemiyoruz. Doğal oldukları ise kafa karıştıran bir durum zira toz olarak satılan bu çayların içine bir takım ilaçlar katılıp etkisi arttırılmakta bu da sağlık problemlerine sebep olabilmektedir.

Bu çay denenmiş bir tarih olup 105 kilo olan biri bu çay ile 5 ay gibi bir sürede ortalama olarak 36 kilo vermiş bulunmaktadır.

Mucizevi Zayıflatan Ev Yapımı Diyet Çayı Tarifi

Kullanılacak Malzemeler:

  1. 1 ölçek kadar Mate Çayı
  2. 1 Top kadar beyaz kekik
  3. 1 ölçek çoban çökerten otu
  4. 1 ölçek barut ağacı kabuğu
  5. 2 ölçek yeşil çay
  6. 1 ölçek sinirli ot
  7. 1 ölçek biberiye
  8. 1 ölçek funda yaprağı
  9. 1 ölçek Çimnema Bitkisi

Hazırlanışı:

bütün bitkileri bir demlik içine koyup normal çay demler gibi demliyoruz. Demleme işlemi 10 dakika sürse yeterlidir. Bu demlediğimiz çayı sabahları aç karna bir bardak diğer öğünlerde ise yemek yemeden önce 1 bardak şeklinde içiyoruz. Tansiyon hastaları ve hamilelik durumunda olan kişilerin bu çayı içmemesi tavsiye olunur.

Bir önceki yazımız olan Zayıflamanıza Yardımcı Olacak Özel İksir İçecek Bu Yazımızda başlıklı makalemizi de incelemek isteyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun