Güzellik

Kaş Bakımı ve Kaş Alma Tekniği

13 Kasım 2013

Bayanlar; surat güzelliği amaçlı en önem vermemiz gerekli meydana gelen bölge meydana gelen kaşlarınız ile ilgili sizlere yararlı olacağını düşündüğümüz birden bir sürü bakım ve kaş alma taktiği ile ilgili yararlı veriler içerir bu yazımızı okumalısınız. Ayrıca heyecan ettiğiniz konular ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşa bilirsiniz.

Kaşlarınızı bir sürü pek aldığınızda onları tekrardan hizaya ne türlü sokabilirsiniz?

Kibrit çöpü benzeri ince kaşların modası mahaline kalın kaş modası geldi. Büyümeyi güçlendirmek amaçlı kaşlarınıza gün içerisinde bir defa hintyağı sürün ve oldukça uzayana civarı da onlara dokunmayı kendinize yasaklayın. Ayda bir defa kaş aldırma ve şekillendirme amaçlı buluşma alın, aradaki dönemde de kendiniz minik dokunuşlar inşa etmeye kalkmayın. Kaşların büyüme çağı belli bir süre hudut bozucu olabilmektedir , ama bunun amaçlı ölçüt .

Mükemmel bir kaş şekline ne türlü kavuşabilirsiniz?

İyi şekillenmiş kaşlar bir çeşit natürel surat gerdirici rolü oynayabilir. Kaşlarınızı alırken, kaşınızın harici tarafındaki yayım inmeye başladığı en pek fazla yüksek noktayı sağlama alın ve kulaklarınıza gerçek aynı ritimde aynı ritimde devam edin. Kaşlar gözün natürel kavisini takip etmeli, başka bir deyişle köşeden başlamalı ve şakaklara gerçek pek uzamamalıdır.

Kaşlarınızı kalın mı yoksa ek olarak ince bir yay mı yapmalısınız?

Her birşey benzeri kaş şekilleri de gelip geçicidir. Kaşlarınızı belli bir süre incelterek yay görünümünü artırabilirsiniz fakat bir parmak civarı inceltirseniz benzersiz derecede yaşlandırıcı bir tesire yol açacaktır. Yaşlandıkça natürel olarak saçınız benzeri kaşlarınızı da kaybedersiniz, başka bir deyişle elinizde olanı koruyun ve itinalı bakım randevularıyla derli toplanmış kalmalarını sağlayın.

Kaşlarınızı almak amaçlı en iyi süre nedir?

En iyisi yıkandıktan ek olarak ek olarak sonra ya da duşun sonrasında kaş almaktır, zira hem bir bir cilt ek olarak esnektir hem bir bir de gözenekler açıktır. Kaşlarınızı regl döneminizden evvelki hafta almaktan kaçının, cildiniz bu dönemde bir sürü ek olarak duyarlı olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Takma Kirpik Kullanımı konumuza da göz atabilirsiniz.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun