Sağlıklı Yaşam

Instadiyet Kullananların Yorumları – Instadiet İşe Yarıyor mu ?

25 Ekim 2015

İnsta diyet dünyada olduğu kadar Türkiye’de de çok popüler olan bir diyet yöntemidir. Bu yöntemi kullanan binlerce kişi bulunmaktadır. İnsanlar bu diyet ile zayıflamakta ve aradaki farkı da İnstagram üzerinden sürekli paylaşmaktadırlar. Bugüne kadar yüzbinlerce paylaşıma ulaşılmıştır. İnsta diyet kolaylıkla incelme sağlamaktadır. Bir diyet yapmadan da sadece bunlar kullanılarak bile kilo verimi olabilmektedir. Çünkü bu çaylar metabolizmayı hayli hızlandırmaktadır. Bu nedenle de sürekli şeker ve yağ yakımı olmakta ve hızlı bir şeklide kilo verilebilmektedir. Her bünyede gösterdiği etkiye göre kilo verme hızı verilen kilo değişmektedir. Fakat kullanan herkes genellikle amaçladığı kiloya ulaştığı için bu diyet herkeste memnuniyet oluşturmaktadır. İnsta diyet kullananların yorumlarına bakıldığında ise bu memnuniyeti görmek mümkün olmaktadır.

Birçok kullanıcı çok kısa sürede inceldiğini ve vazgeçilmezi olduğunu, pek çok kişiye de tavsiye ettiğini ve onların da bu yolla zayıfladıklarını dile getirmektedir. Bunun haricinde neredeyse ünlülerin çoğu da bu diyeti uygulamakta ve her gün ne kadar kilo verdiği yazmakta ve herkese tavsiye etmektedir. Böyle olunca bu diyetten haberi olmayanlar da öğrenmekte ve bu diyeti deneme kararı almaktadır. Son zamanların yok satan ürünlerinden olan İnsta diyet, herkes tarafından büyük ilgi görmektedir. Özellikle de çok hızlı bir şekilde kilo verdirdiği halde sağlığı koruduğu ve hatta daha düzenli çalıştığı için kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

İnsta diyet kullananların yorumlarında, bu diyet ile yorulmadan aç kalmadan kalori hesabı yapmadan kilo verilebildiği için büyük memnuniyet duyulduğu belirtilmektedir. Ama burada önemli olan nokta bu diyette sınır ideal kilo olmalıdır. Diyette aşırıya kaçılmamalı ideal kilodan sonra bırakılmalıdır. Bu dakikadan sonra düzgün beslenerek kilo korunmaya çalışılmalı ve formda kalınmalıdır.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun