Diyet Listeleri

Hızla Kilo Verdiren Süper Bir Diyet Listesi

1 Kasım 2014

Birçok insanın ve özellikle de kadınların en büyük sorunlarından birisi de fazla kilolarıdır. Dış görünüşüne çok önem veren kadınlar, zayıflayarak forma girmeye çalışmaktadırlar. Ama kilo vermek sadece zayıflamak için değil, aynı zamanda sağlıklı olmak ve ideal kiloya ulaşmak için de gerekli bir durumdur. Bu amaçla hazırlanmış pek çok diyet programı bulunmaktadır. Bu programlardan yararlanarak çok kısa sürede forma girmek ve kilo vermek mümkün olabilmektedir. Bu sebeple oluşturulmuş hızlı kilo verdiren diyet listesi ile zayıflama sağlanabilmektedir. Ayrıca bu diyet doyurucu bir özelliğe de sahiptir. Hem kalorisi düşük, hem de sağlıklı ve tok tutan gıdalardan oluşan bu diyet programları ile zayıflamanın yeninde yeni bir beslenme şekli de oluşturulmuş olmaktadır.

1.2. ve 3. Gün

Kahvaltı: 1 bardak sıcak suyun içine limon sıkıp içilir. 2 haşlama patates

Öğlen: 1 tabak yoğurt, 2 haşlanmış patates

Akşam:  2 fincan ayran, 3 haşlanmış patates

4.Gün

Kahvaltı:  Sınırsız miktarda meyve

Öğlen:  1 fincan ayran 2 haşlanmış patates

Akşam: 200 gram ızgara tavuk

5.Gün

Kahvaltı: Sınırsız miktarda meyve

Öğlen:  Sınırsız miktarda patates

Akşam: 1 Izgarada alabalık

6.Gün

Kahvaltı:  Sınırsız miktarda Karpuz

Öğlen: Sınırsız miktarda patates

Akşam: Mangalda közlenmiş patates, 1 tabak mevsim salatası

7.Gün

Kahvaltı: 1 simit, sınırsız çay

Öğlen: 1 porsiyon patates salatası

Akşam:  Sınırsız miktarda haşlama yumurta, 2 fincan ayran

Hızlı kilo verdiren diyet listesinde görüldüğü gibi bu diyetin besin içeriği oldukça geniştir. Bu sayede yorgunluk ve asabiyet çekmeden kilo verilebilmekte ve form sağlanabilmektedir. Ama bu diyetin daha etkili olabilmesi için de egzersizlerle desteklenmesi ve programın dışına çıkılmaması gerekmektedir. Bu biçimde yapıldığında diyet başarıya ulaşacak ve fit bir görünüm sağlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan 1 Haftada 3 Kilo Vermek Artık Çok Ama Çok Kolay başlıklı makalemizde 1 haftada 3 kilo, 1 haftada 3 kilo aldıran diyet ve 1 haftada 3 kilo nasıl verilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun