Sağlıklı Yaşam

Göbek Eriten Ahmet Maranki Diyeti

25 Ekim 2015

Ahmet Maranki tarafından hazırlanmış olan göbek eriten diyet için öncelikle yapmanız gereken bir takım spor hareketleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra duş alırken de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.Göbek eriten diyet Ahmet Maranki diyeti uygularken, duşta mutlaka kullanmanız gereken ham ipek kese veya kabak lifi olacaktır. Bununla vücudunuzu mutlaka keselemeniz gerekecektir. Daha sonra bu bölgelere ise kekik, biberiye, melisa ve susam yağlarını karıştırarak masaj yapmanız gerekecektir. Günlük diyette ise kahvaltıda mutlaka yeşil elma ve şeftali tüketmeniz gerekecektir. Daha sonrasında ise peynir olarak sadece dil peyniri tüketilmelidir.

Göbek eriten diyet Ahmet Maranki, öğle yemeklerinde bol yeşillikli bir roka salatası öğün olarak tüketilmesi gerektiğini söylemektedir. Bol roka salatası ile birlikte yeşil taze soğanda tüketilmelidir. Bunların yanı sıra mutlaka öğlen yemeklerinde tavuk veya et ızgara yenilmelidir. Ara öğünlerin atlanması ise oldukça zararlıdır. Bu nedenle ara öğünlerde mutlaka yulaflı bisküvi tüketilmesi de gerekmektedir. Akşam yemeği için zeytinyağlı fasulye ve bir dilim tam ekmek ile meyve salatası yenilmelidir. Bunların dışında gün bitiminde mutlaka uygulanması gereken bir program bulunmaktadır. Bir bardak şekersiz tarçınlı yağsız süt içilerek uykuya dalınmalıdır.

Göbek eriten diyet Ahmet Maranki, uygulamış olduğu programlarda mutlaka yasak olarak kolayı göreceksiniz. Kızartma da yine göbek bölgesinde en fazla yağ oluşumunu etkileyen ürünlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hayvansal katkılı yağlardan da yine uzak durulması gerekmektedir. Çünkü bu yağ grubu mutlak surette göbek bölgesini yağlandıran en önemli besin maddelerinden biridir. Zayıflatıcı çaylarda yine dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Bunlar içinde avokado yaprağı en fazla tercih edilen ürünlerden biri olmaktadır. Birkaç dakika kaynatarak, suyunun süzülmesi üzerine kişilerin günde bir iki bardak tüketmesi oldukça etkili bir çay olmasını sağlayacaktır.

zayiflama-diyet-kilo-verme-3

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Kulübü Kalça Eriten Diyet Listesi başlıklı makalemizde kadınlar kulübü kalça, kadınlar kulübü kalça basen ve kadınlar kulübü kalça büyütme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun