Diyet Listeleri

Ender Saraç Elma Sirkesi İle Zayıflama Formülü

28 Kasım 2013

ENDER SARAÇ ELMA SİRKESİ İLE ZAYIFLATAN FORMÜL

Özellikle bayanlar aldıkları kiloları bir türlü verememekten şikayet ederler. Gerçekten de kilo almak çok kolaydır ama iş vermeye gelince insanlar çok zorlanırlar. Sadece yemeyi kesmekle olmuyor tabii bunun yanında bol yürüyüş yapmak, egzersizlere ağırlık vermek de lazım. Asıl zor olan da budur zaten, spor yapmayı alışkanlık haline getirmemiş olan kimseler bunu zoraki de olsa yapamıyorlar, zaman ayırmakta güçlük çekiyorlar. Türkiye’nin en ünlü diyet uzmanlarından biri olan Ender Saraç elma sirkesi ile bayanların kısa sürede kilo vermesini sağlamaktadır. Hazırlanacak olan karışımın formülünü size birazdan vereceğiz, evde kendiniz hazırlayıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sabah uyanınca aç karnınıza ve akşam yatmadan hemen önce içildiği zaman çok kısa sürede yağları yakarak sizi inceltecek ve fit görünmenize sebep olacak bu formüle bayılacaksınız. Formül şu:

1 su bardağı su

2 yemek kaşığı elma sirkesi

1 tatlı kaşığı bal

Bu karışımı taze hazırlayıp içerseniz daha iyi olur, zaten zor bir şey değil bunu hazırlamak, hemen yapıp içmekte fayda var. Aslında bunu basite indirgememek lazımdır, o kadar etkilidir ki bu karışıma iksir bile denilebilir. Elma sirkesinin sindirime olan yararları saymakla bitmez, cilt lekelerine karşı da doğal bir etkisi vardır, onların geçmesini sağlar. Devamlı kullanıldığı zaman vücudunuzun bağışıklık sisteminin nasıl güçlendiğini görüp hayret edeceksiniz.

Sağlık ve enerji sağlayan bu muhteşem karışımı hayatınız boyunca devamlı içmenin yararları zamanla ortaya çıkacaktır. Zindelik ve dinçlik formülü elma sirkesinden geliyor. Kolesterolü de tek başına düşürebilme yetisi olan elma sirkesi evlerimizin olmazsa olmazıdır. Solunum yolu enfeksiyonları ve grip bu olağan üstü iksir sayesinde size hiç uğramayacaktır.

diyet-listesi-kilo-verme49

Bir önceki yazımız olan Göbek Eriten Diyet – Canan Karatay başlıklı makalemizde göbek eriten diyet, göbek eriten diyet & egrersizler ve göbek eriten diyet ahmet maranki hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun