Diyet Listeleri

Ender Saraç Bölgesel Zayıflama

26 Ekim 2014

Bayanların en çok kilo aldıkları yer olarak basen ve göbek bölgesini göstermesi yanlış değildir. Alınan fazla kilolar gerçekten de hemen buralara gelir yerleşir ve bir türlü gitmek bilmezler. Bu da bayanların kabus dolu günler geçirmeleri demektir zira ne yapacaklarını düşünüp dururlar. Üzülmeyin bayanlar Ender Saraç buna da çözüm üretti ve bölgesel zayıflama diyetini sizin için hazırladı. Haftanın tek ve çift günleri için ayrı, ayrı hazırlanan bu diyetlerle 1 ayda en az 6 kilo verilmesi mümkün kılınmış. Şimdi sizlere önce tek günlerin diyet listesini vereceğiz:

Sabah kahvaltısı- 3 kraker, şekersiz kahve, yarım greyfurt

Öğle- yağsız mercimek çorbası, yarım yeşil elma

Akşam- ızgara tavuk göğsü, yeşil salata

Çift günlerin diyet listesi:

Sabah kahvaltısı- 3 grisini, çok az yağı alınmış peynir, 2 siyah zeytin

Öğle- haşlanmış kabak, üzerine yoğurt

Akşam- ızgara köfte, naneli yoğurt

Arkadaşlar bu da kısa sürede çok hızlı kilo vereceğiniz bir diyet listesidir ve 1 haftadan fazla yapmanız önerilmemektir. Ender Saraç bu diyet listesini tekrar yapmak isteyen bayanların 45 gün gibi bir süre beklemeleri gerektiğini söylüyor. Fazlasının vücut direncinizi düşüreceği endişesini taşıyor, kilo vereceğim derken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız uzmanın söylediklerine sadık kalın ve bu diyeti yalnızca 1 hafta uygulayın. Eğer kilo vermenize yardımcı olduysa 45 gün sonra yine 1 haftalık periyot halinde uygularsınız.

Rejimlerinizi hangi diyet listesi olursa olsun mutlaka basit egzersiz hareketleri ile de olsa sporla desteklemelisiniz. Bu sayede verilen kilolar hemen geri gelmez, kalıcı olur. Sabahları kalkınca kahvaltı etmeden 1 büyük bardak ılık su içmeyi de lütfen alışkanlık haline getirin, suyun yararları saymakla bitmez.

diyet-zayiflama-kiloverme14

Bir önceki yazımız olan Gelin Adayları İçin 1 Haftalık Çok Kilo Verdirici Diyet başlıklı makalemizde gelin diyeti, gelin diyeti 10 günde 10 kilo ve gelin diyeti ayça kaya hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun