Sağlıklı Yaşam

Detoks Suyu İle Zayıflama Nasıl Oluyor ?

25 Ekim 2014

Aşırı kilolarından kurtulmak isteyen insanlar sürekli yeni formüllerin arayışı içerisindedirler. Klasikleşmiş diyet listelerinden sonuç alamayan insanlar, farklı formüller istemektedirler. Uzmanlar bu yönde çalışmalarda bulunmaktadır. Bitkilerin yapılarını incelemekte ve onların mucizevi etkilerinden yararlanarak kilo verilmesini sağlamayı amaçlamaktadırlar. Bu yolla pek çok formül oluşturulmuştur. İnsanlar, bunların içerisinden kendileri için uygun olanı seçerek, yapmaktadırlar. Bu formüller genel itibari ile olumlu sonuçlar vermektedir. Bu formüllerden biri de limon ve sarımsak kürü içeren DETOKS suyu ile zayıflamadır. Limon ile sarımsağın mucizevi birleşiminde ortaya çıkan etki kısa süre içerisinde kilo verilmesi sağlamaktadır. Limon ve sarımsak kürünün hazırlanışının nasıl olduğunu merak edenler için çok kolay olduğunu söylemek mümkündür.

Malzemeler: 2 Litre taze sıkılmış limon suyu, 40 diş ezilmiş sarımsak, koyu renkte ya da kağıt ile kapanmış bir kavanoz.

Hazırlanışı: Limonlar sıkılıp kavanoza konulmalıdır. 40 diş orta boy sarımsak ezilerek limonun içine atılmalıdır. 25 gün normal sıcaklıkta saklanmalıdır. Ayrıca kavanoz her gün çalkalanmalıdır. 25 gün geçtikten sonra kavanoz açılıp her sabah açken 1 çay bardağı içilmelidir. Kavanoz bitinceye kadar içilmelidir. Kavanozun kapağı hep kapalı olmalıdır. Ayrıca karışıma hiçbir madde ilave edilmemesi çok önemlidir. Bunun dışında, çay bardağındaki karışıma su eklemek mümkündür. Bu karışım içildikten en az 30 dakika geçtikten sonra bir şeyler yemek mümkündür. Ve en önemlisi karışımın her gün aynı saatte içilmesi gerekmektedir.

Limon ver sarımsak kürü içeren DETOKS suyu ile zayıflama görüldüğü gibi uygulanması oldukça kolay bir programa sahiptir. Bu karışım mutlaka diyetle birlikte tüketilmeli ve programın dışına çıkılmamalıdır. Ayrıca karışım tükeninceye kadar ara vermemek gerekmektedir. Programa düzgün bir şekilde uyulduğunda olumlu sonuçlar mutlaka beraberinde gelecektir. Kilo vermekte zorlananla bu karışımı en kısa zamanda yapmalıdırlar.

zayiflama-diyet-kilo-verme-63

Bir önceki yazımız olan Diyet Yemeği Kaç Kaloridir ? başlıklı makalemizde diyet yemekleri kaç kalori hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun