Diyet Listeleri

Ayça Kaya’dan Lohusa Diyet

5 Kasım 2014

Yeni doğum yapmış lohusa bayanlar kilolarından mutsuzdurlar. Hemen zayıflamak istemektedirler. Fakat emzirdikleri için bu pek mümkün olmamaktadır. Çünkü onlar iyi beslenmezlerse sütleri azalır ve bu durumda bebekleri de yeteri kadar beslenemez bu nedenle lohusa bayanlar için farklı diyet formülleri geliştirilmiştir. Bu formüller kalorisi düşük gıdalardan oluşmaktadır. Fakat aynı zamanda süt arttırıcı özelliğe sahip oldukları için risk taşımamaktadırlar. Lohusa bayanlar bu diyetleri gönül rahatlığı ile yapabilir ve kilolarından kurtulabilirler. Ayrıca bu öğünler doyurucu oldukları için lohusalar açlık hissetmeyeceklerdir. Bu nedenle de diyetin verdiği gerginlikten uzak olacak ve bebekleriyle doyasıya ilgilenebileceklerdir. Zaten aynı zamanda emzirerek çok fazla kalori harcadıkları için çok kısa sürede hamilelik kilolarından kurtularak eski hallerine döneceklerdir. Ayça Kaya lohusa diyeti listesi de lohusa bayanlar için özel olarak geliştirilmiş ve genel olarak olumlu sonuçlar doğuran bir programdır.

Sabah: 1 bardak ballı süt, 5 kaşık müsli

Öğle: 1 Dilim kızarmış ekmek, 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kutu ayran

İkindi: 1 bardak ballı süt, 10 badem

Akşam: 1 tabak yoğurt, 1 tabak sebze çorbası, 1 dilim kepek ekmeği

Görüldüğü gibi Ayça Kaya lohusa diyeti listesi, kadınların sütünü artıracak bir içeriğe sahiptir. Ama aynı zamanda çok düşük kalorilere sahip olduğu için kolaylıkla kilo vermek mümkün olacaktır. Burada önemli olan diyeti yarıda bırakmadan, devam ettirebilmektir. Bunun için de biraz sabırlı ve inançlı olmak gerekmektedir.  Bu diyet diğer günlerde de aynı şekilde devam ettirilmelidir. Hedeflenen kiloya ulaşana kadar diyet sürdürülebilmektedir. Kadınlar bu diyet ile kısa bir sürede hiç doğum yapamamış gibi bir görüntüye kavuşacaklardır. Ve bu da onlarda büyük bir memnuniyet ve mutluluk oluşmasa neden olacaktır.

diyet-zayiflama-38

Bir önceki yazımız olan Kalçalarınızı Eriten 5 Günlük Süper Diyet başlıklı makalemizde kalça eritme, kalça eritme aletleri ve kalça eritme diyetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun