Diyet Listeleri

2 Günde 5 Kilo Verdiren Süper Şok Kalıcı Diyet Listesi

24 Ekim 2015

Bugünkü diyetimiz hem şok bir diyet hem de kalıcı kilo verdiremeye yardımcı bir diyettir. Şok diyetler genelde insanların hemen kilo vermesine faydalı olur ancak şok diyetlerin kötü tarafı verilen kiloların kısa sürede geri alınmasıdır.

Bu diyetimizi hazırlarken seçilen gıdalarda özellikle dikkatli davrandık böylece 2 günde verdiğiniz kiloları kas dokusundan ya da vücudunuzdaki sudan değil direk olarak depolanan yağdan vermiş olacaksınız.

Seçtiğimiz besinler özellikle sindirim sisteminizi daha sıkı çalıştırıp yağ dokularının yanmasını sağlamaktadır. Bu diyetimizin başlığında yer alan 5 kilo ortalama olarak 30 kilo fazlası olan bir kişi için söylenmiştir. Eğer fazlalık kilolarınız bundan daha az ise doğal olarak verdiğiniz kilolarda daha az olacaktır.

1. Gün:

Sabah: Bir bardak sıcak su içine zencefil ve limon eklenecek böylece metabolizmanızı hızlandırmış olcağız bu da yağ yakışını hot safhaya çıkartacaktır.

Ara Öğün: 1 adet muz ve 1 bardak ılık süt. Bu karışım ile açlık hissinizi bastırmış olacaksınız.

Öğle: 200 gr kadar ton balığı ve sınırsız yeşil salata tüketerek günlük C vitamini ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Ayrıca 1 bardak portakal suyu ile de zindelik sağlayabilirsiniz.

Ara öğün: 1 bardak evde yapılmış çok az şeker eklenmiş limonata

Akşam:  Izgarada pişmiş 1 adet alabalık yanında sınırsız doyana kadar marul salatası

2. Gün:  

Sabah: Bir bardak sıcak su içine zencefil ve limon eklenecek böylece metabolizmanızı hızlandırmış olacağız bu da yağ yakışını hot safhaya çıkartacaktır.

Ayrıca yine kahvaltıda 2 bardak limonlu ada çayı tüketerek aynı yağ yakışını sağlamış olursunuz.

Öğle: Kocaman bir Sezar salatası ve yanında bol bol limonlu su

Akşam: Bir porsiyon yağsız tavuk haşlama yiyebilirsiniz.  Yanında 1 bardak yeşil çay tüketebilirsiz.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun