Diyet Listeleri

15 günde 8 Kilo verdiren Diyet Listesi

22 Kasım 2013

15 günde 8 Kilo verdiren Diyet Listesi

Bu diyet listemiz ile sizde 15 gün içerisinde 8 kilo verebileceksiniz.  Diyet listemizdeki hafif yemek yöntemleri ile sizde hızlı bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulabileceksiniz. Diyet listemiz denenmiş olup etkili sonuç vermede çok etkili bir diyet haline gelmiştir. Sizlerde diyetimiz ile dengeli bir şekilde spor yaparak zayıflayabilirsiniz. Etkili zayıflama olan 15 günde 8 kilo verdiren diyet listesi sizlere gerçekten kilolarınızı hızlı vererek iyi bir tatil yapmanızı sağlayacaktır. Şimdi diyet listemize bakalım.

Öğün1: Sabah Kahvaltısı

Sabah kahvaltısında 1 bardak taze sıkılmış meyve suyu iki tane kepek ekmeği bir kibrit kutusu peynir ve yeşilliklerden oluşmuş salata tüketilebilir.

Öğün 2: Öğle Yemeği

Öğle yemeğinde balık tüketilebilir. Balık yağsız olmalıdır. Balığın bulunmadığı takdirde az yağsız tavuk eti de tüketilebilir. Bunun yanında domates salatası ve az olmak şartıyla ekmek tüketin.

Öğün 2: Akşam Yemeği

Akşam yemeğinde ise az miktarda çorba tüketilebilir. Çorbanın yanın taze fasulye ve bezelye yemeklerinden herhangi biri içecek olarak da ayran tüketilebilir.

Bir önceki yazımız olan Leblebi Diyeti Zayıflatır Mı? hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun