Diyet Listeleri

Lahana Çorbası Diyeti Süper Tarif

22 Kasım 2013

Kısa sürede hızlı kilo vermeyi vaat eden en popüler diyetlerden biri de, lahana çorbası diyetidir. Bugüne kadar binlerce kişinin deneyip başarılı olduğu bir diyet olan bu diyet listesi, sadece 1 haftada 5 kiloya varan bir kilo kaybı yaşamanızı sağlıyor. Lahana çorbası yiyerek kilo vermeyi hedefleyen bu diyette, lahananın yağ yakıcı etkilerinden yararlanabilir ve toksinlerin atılmasını sağlayabilirsiniz.

Sadece 1 ayda 10 kilodan fazla bir kilo kaybı yaşayabileceğiniz bu diyet listesini uygulayarak, siz de kısa sürede fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Gün içinde en az 5 kase lahana çorbası içerek bu diyette başarılı olmak mümkün. Diyette yalnızca lahana çorbası da yer almıyor. Öğle ya da akşam yemeklerinde bir dilim tavuk ya da et yemek de serbest. Onun dışında yumurta, yoğurt ve süt gibi süt ürünleri de gün içinde birer porsiyon yemek şartıyla serbest.

Şok diyetler grubuna giren lahana çorbası diyeti, sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada oldukça popüler bir diyettir. Ekonomik ve kolay ulaşılabilir bir sebze olan lahananın çorbasını hazırlamak da oldukça kısa sürüyor. Bu diyeti yaparken, günde en az 3 litre su içmek ve en az 45 dakika yürüyüş yapmak da oldukça önemli. Sabahları bir adet yumurta ve çay içerek diyete başlayabilirsiniz. Sonrasında, kahvaltıdan birkaç saat sonra lahana çorbası içerek, hem ara öğün yemiş olacak hem de açlığınızı bastırmış olacaksınız. Aynı şekilde öğle yemeğinde de 1 dilim peynir, 1 kase yoğurt ya da 1 bardak süt içebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2 Kilo Vermek İçin 1 Hafta Yeterli hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun