Diyet Listeleri

Fazla Kilolarınızı Epsom Tuzlu Banyo İle Anında Atın

30 Ekim 2014

Bugün sizlere daha önce hiç duymadığınız ilginç bir kilo verme yönteminden bahsedeceğim. Gerçekten çok ilginç ve sonucu görünce sizde bunu başkalarına anlatmak için sabırsızlanacaksınız. Kilo vermek için bir çok yöntem var kimisi zor kimisi ise etkisiz. Ancak bugün anlatacağım yöntem ile anında yaklaşık 20 dakika içinde kilo vereceksiniz. Kulağa çok enterasan ya da imkansız gibi gelse de inanın %100 gerçek.

Epsom diye bir tuz var. Magnezyum sülfat açısından inanılmaz zengin evdeki tuzunuz gibi değil. Bu tuz israilden gelmekte ve dünyada sadece orada bulunmakta. Epsom tuzunun içindeki magnezyum sülfat ile yapılmış bir banyoda anında vücudunuzdan su çekilmekte. Bu aslında bir diyet değil ani kilo vermek isteyen için sadece kısa süreli bir çözüm.

Örneğin akşama gideceğiniz bir düğün var ve geçen sene ki kıyafetiniz üstünüze olmuyor. İşte epsom tuzu kullanarak anında 1 beden incelip kıyafetinizin içine girebileceksiniz. Ama tabi etkisi kısıtlı sonra yine kilo alacaksınız. Ancak ani durumlarda kullanabileceğiniz ilginç bir yöntemdir.

Epsom Tuzlu Banyo Nasıl Yapılır ?

Küvetinizi su ile doldurun ve içine yaklaşık 2 ölçek kadar epsom tuzu atın. Bu tuz tamemen çözülene kadar bekleyip daha sonra bu tuzlu suyun içinde 20 dakika tüm vücudunuzu bekletin. İşte hepsi bu…

 

Bir önceki yazımız olan Göbek Yağlarını Eritmek İçin Lahana Kürü Tarifi başlıklı makalemizde lahana kürü, lahana kürü diyeti ve lahana kürü faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun