Diyet Listeleri

Ender Saraç Diyeti Listesi

24 Ekim 2015

Göbeğinizdeki fazlalıklardan kurtulmanın artık zamanı geldi. Sadece 21 günde göbek eriten ve Ender Saraç’ın özel bir beslenme programını içeren bu diyet listesi, hemen her besin grubunu içerdiğinden oldukça da sağlıklı. Protein, sebze ve meyve gruplarını bir arada içeren Ender Saraç Diyetinde, aç kalmadan zayıflayacaksınız. Günde 7 farklı öğün içeren bu diyette, 3 ana öğün, 4 adet de ara öğün yer alıyor. Kahvaltıda genellikle pratik olarak hazırlayabileceğiniz yiyeceklerin yer aldığı Ender Saraç Diyeti, çalışan bayanlar için de uygundur. Kahvaltıdan kısa bir süre sonra acıkanlardansanız, bu diyette kahvaltıdan iki saat sonra bir de ara öğün yer alıyor.

Göbek eritmek zordur. Bunun için mekik çekmiş, şınav çekmiş ve fitnes salonlarına gitmiş olabilirsiniz. Hala göbeğinizden kurtulamadınız mı? O zaman Ender Saraç’ın özel Göbek Eritme Diyeti ile siz de artık fit bir vücuda sahip olacaksınız. Bu diyeti yaparken, güne erken başlamanız gerekiyor. Kahvaltı için sabah 08:00-09:00 saatleri öneriliyor. Sonrasında saat 11’de ara öğün tükettikten sonra, öğle yemeğini 12:30 ile 13:00 saatleri arasında yiyebilirsiniz.

Öğle yemeğinden sonra, önce saat 15:00’de, sonrasında 17:00’de 2 adet ara öğün yer alıyor. Akşam yemeğini ise 19:00 civarında yemelisiniz. Akşam yemeğinden sonra saat 21:00 gibi bir adet meyve de yemek serbest. Diyet yapmaktan korkuyor ve aç bırakan diyet listelerinden uzak durmak istiyorsanız, Göbek Eriten bu diyet tam size göre.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun