Diyet Listeleri

Ender Saraç 3 Haftada 2 Beden İncelme Yöntemi

3 Kasım 2014

Ünlü diyet uzmanı Ender Saraç kendi hazırladığı bir diyet listesi ile bayanların 3 haftada tam 2 beden incelebileceklerini açıkladı. Bayanlar arasında şaşkınlığa yol açan bu açıklamanın gizli formüllerini sizler için araştırdık ve Ender Saraç ile iş birliği içine girerek burada yayınlama izni aldık. Size sadece 1 günlük diyetin listesini vereceğiz ama sizin bunu 3 hafta boyunca uygulamanızı isteyeceğiz. Liste dışına çıkılmadığı takdirde çok başarılı sonuçlar alınacağı kesin, bayanlar, 3 hafta dişinizi sıkın ve gözle görünür şekilde kilo verince de bunun keyfine varın. Unutmayın bu ancak 1 gün uygulayacağınız öğünleri içeriyor:

Sabah- erken kalkılarak spor yapılacak ve ardından da içine ayva kabukları konulmuş olan 1 su bardağı yasemin çayı içilecek.

Kahvaltı- 1 adet yeşil elma, sapları ile limonlanış maydanoz ve çok az beyaz peynir. Öğle yemeğine kadar sabah içtiğiniz yasemin çayın aynısında 2 bardak daha içmelisiniz. Yarım ayva yeme şansınız da var.

Öğle-limonlu tere, roka ve maydanozlu salata, salata yağsız olmalı sirke konulabilir,çavdar ekmeğinden içine biraz yağı alınmış kaşar konmuş tost. Akşama dek acıkırsanız bir kase yoğurt alın, içine elma, ceviz ve tarçın ekleyerek yiyebilirsiniz.

Akşam- yağsız köz biber, yağsız, limonlu 4 kaşık kısır

Ara öğün olarak 2 fincan yasemin çayı, içinde ayva yaprakları ile ve 3 tane gün kurusu kayısı yiyebilirsiniz.

Bayanlar 3 haftada 2 beden incelmek sabır ister, dirayet ister, kararlılık ister, bütün zorluklara ve aç kalmalara karşı koymak ister. İnce, bakımlı ve hoş görünmenin sırrı doğru diyet programlarından geçer, kendinize en yakın bulduğunuz diyeti uygularsanız daha mutlu olacağınız kesin.

zayiflama-diyet-kilo-verme-178

Bir önceki yazımız olan 3 Ayda 20 Kilo Vermek Bu Diyet İle Kolayca Mümkün başlıklı makalemizde 3 ayda 20 kg, 3 ayda 20 kilo ve 3 ayda 20 kilo almak hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun