Sağlıklı Yaşam

Detoks Diyet Listesi

25 Ekim 2014

Kilo vermedeki en büyük problemlerden biri de zor eriyen bölgelerdir. Ne kadar diyet yapılmasa da genellikle hiçbir sonuç alınamamaktadır. Bu nedenle de insanlar yaşamlarına bu şekilde devam etmeyi seçmekte ve umutsuz olmaktadırlar. Ama son yıllarda her bölge için değişik formüller üreten uzmanlar, kalça bölgesi için de yeni programlar oluşturmaktadırlar. Bu programlar uygulanarak kısa süre içerisinde kalça incelmekte ve sorunlar yok olmaktadır. Bu programlardan birisi de DETOKS diyet listesi olmaktadır. Bu liste ilaveler yapılmadan, istikrarlı bir şekilde uygulandığında, çok olumlu sonuçlar vermekte ve incelme sağlamaktadır. Bu diyet metabolizmayı yenilemekte ve daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda da daha hızlı kilo verilmektedir.

Kahvaltı: 1 bardak limonlu su, 1 şeftali, 1 tane elma

Ara Öğün: 1 parça yağsız peynir

Öğle Yemeği: 1 porsiyon bol yeşillikli salata, 1,5 porsiyon tavuk ızgara

Ara Öğün: 5 yulaflı bisküvi, 1 elma

Akşam Yemeği: 1 porsiyon taze fasulye, 1 dilim kızarmış ekmek, yarım tabak yeşil salata

Gece: 1 bardak tarçınlı ılık süt

Uygulanması yorucu olmayan DETOKS diyet listesinin bir diğer önemli husus da günde en az 1,5 litre kadar su içilmesi gerektiğidir. Bu diyet, 1 hafta boyunca bu şekilde uygulanmalıdır. Fakat bu diyeti her gün uygulamak istemeyenler olabilmektedir. Bu kişiler haftada 2-3 kez diyet listesine sadık kalmalıdırlar. Bunun dışında da bu diyet 2 ay devam ettirilmelidir. Bu şekilde fit bir vücuda kavuşmak mümkün olmaktadır. Ayrıca bu diyet tek başına uygulandığında sonuçları gecikebilmektedir. Bu nedenle bu diyeti uygularken muhakkak yanında uygun egzersizler de yapılmalıdır. Bu şekilde yapıldığında çok kısa sürede incelme olmaktadır. İnsanlar bu görünümlerinden mutluluk duymaktadırlar ve yepyeni bir görünüme kavuşmaktadırlar.

zayiflama-diyet-kilo-verme-43

Bir önceki yazımız olan Hamilelik Sonrası Kilolar İçin 1 Aylık Diyet Listesi başlıklı makalemizde hamilelik sonrası kilo veremiyorum, hamilelik sonrası kilo verenler ve hamilelik sonrası kilo verimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun