Şok ve Hızlı Diyetler

Çok Hızlı Kilo Vermek İçin Neler Yapmak Gerekli ?

8 Kasım 2014

Çok hızlı kilo verme yöntemleri, insanların en fazla araştırdığı yöntemler arasında yer almaktadır. Bunun neden ise kilo vermenin oldukça zor bir işlem olmasıdır. Yemek yemek dünyada ki bütün insanların en çok zevk aldığı olgulardan biridir. Bu nedenle insanlar yemek alışkanlıklarından kolaylıkla vazgeçemezler. Bunun yerine daha kolay kilo verme yöntemlerine yöneleceklerdir. Daha kolay kilo vermek için çok hızlı nasıl kilo verilir sorusuna yanıt aramak gerekecektir. Bunun için üç günlük şok diyetler ile 3 kilo verildiği görülmüştür. Bunda etkin olan durum ise tamamen kişinin uyguladığı metabolizmik sonuçlardır. Bunun tamamen kişinin yapısı ile ilgili bir durum olduğunu da söylemek gerekir. istenilirse oldukça rahat ve hızlı kilo verme programları uygulanabilir. Bunlardan üç günlük 3 kilo verdiren diyetten bahsedilebilir.

Birinci gün

Sabah- bol miktarda ılık suyun içine birkaç damla elma sirkesi konulmalıdır. Bunun yanında bir tane elma tüketilmelidir.

Öğle- yeşilliklerden oluşan bol miktarda salata yenilebilir. Salataya konulacak olan soslar ise özel olmak zorundadır. Mesela içine biberiye ve kekik koyarak daha etkin bir zayıflama uygulanabilir.

Akşam- mutlaka ızgara da et türü bir yemek tercih edilmelidir.

İkinci gün

Sabah- birkaç dilim domates, bir tane salatalık ve biber, birkaç tane zeytin ve çay

Öğle- kereviz salatası ve yoğurt

Akşam- pırasa yemeği ancak zeytinyağlı, yanına haşlama patates

Üçüncü gün

Sabah- birkaç dilim beyaz peynir, yanına süt veya çay ile birlikte simit

Öğle- pırasa ve kerevizden oluşan bol limonlu bir salata

Akşam- bir kase çorba ve yanına bol miktarda mevsim salata

Bu diyet sayesinde beklentilerinizin üzerinde çok hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Ancak daha etkin bir sonuç alabilmek için bunu spor ile bütünleştirebilir ve ilerleyen zamanlar için daha sıkı bir vücut ortaya koyabilirsiniz.

diyet-listesi-com-tr19

Bir önceki yazımız olan Şok Etkili Çok Etkili Diyet Listesi Bu Yazımızda başlıklı makalemizi de incelemek isteyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun