Güzellik

İnce Dudaklar İçin Ruj Önerileri

13 Kasım 2013

Ufak makyaj hileleriyle bundan böyle beğenmediğiniz veya istemediğiniz noktaları değiştirmek sizin elinizde. Bu makyaj yöntemlerini dudaklarınız için de kullanabilirsiniz Şayet ince dudaklara sahipseniz yapmanız gereken bir iki ufak hareketle daha güzel ve daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudaklarınızı şimdiki halinden daha güzel ve daha dolgun göstermek istiyorsanız önceden yapıldığı gibi dudak çizgisinin üst kısmından dudak kalemi çekmek size doğru bir yol gibi görünebilir lakin bence mat renkli bir ruj kullandıktan sonra üst dudağın kavis kısmına çok ince bir fırça yardımıyla parlatıcılardan kullanmak daha akıllı bir yol olsa gerek .

Bunun yanında kırmızı renklerin dudaklarınızı daha dolgun gösteceğini unutmayın. bununla beraber kullanacağınız parlatıcılar da aynı şekilde dudakları daha güzel ve daha dolgun göstermek adına ideal seçimlerdir.

Yine bir diğer tavsiyemiz de; koyu renk ruj kullanacaksanız yine aynı koyulukta bir dudak kalemi yardımıyla kontür çizebilirsiniz. Yani demem o ki hem açık renkteki hem koyu renkteki uygulamalarda kullanacak olduğunuz kontür kalemleriyle dudağınızın içini de gelişigüzel geçişlerle dudağınızın bütünlüğünü sağlamanız mümkündür.

 

Bir önceki yazımız olan Güneşlenirken Yapılan 5 Büyük Hata konumuza da göz atabilirsiniz.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun