Güzellik

Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği Şeyler Nelerdir ?

10 Kasım 2013

Erkekler kadınlardan biraz daha farklı bir şekilde karşı cinse yaklaşır.Bir kadın erkeğin farklı özelliklerinden etkilenirken bu kadınlarda daha farklı olmaktadır. Bu yazımızda erkeklerin kadınların hangi özelliklerinden etkilendiğinden bahsedeceğiz.

  1. Saç Güzelliği – Erkeklerin bir kadında baktığı ilk yer aslında sanılanın aksine saçlarıdır. Saçların rengi, bukleleri, şekli, parlaklığı hep erkeklerin dikkatini çekmiştir. Bundan dolayı erkekleri etkilemek istiyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken yer saçlarınız ve onlara gösterdiğiniz özen olmalıdır.
  2. Duruşunuz – Duruşunuzda erkekleri cezbeden bir yöndür. Bu kişiliğiniz hakkında ona bilgi verir. Örneğin bir mekanda asla kambur ve eğri oturmayın onun yerine dik ve sağlam bir oturuşa sahip olun böylece ona karşı olumlu bir mesaj yollamış olursunuz.
  3. Çevrenizde bulunan insanlar – Bir ortama gittiğinizde çevrenizde bulunan insanlar sizin aynanızdır. Eğer etrafınızdaki insanlar ortama göre davranmıyorlar ise siz ne yaparsanız yapın insanlar size notunu yanınızdaki insanlara göre verir.
  4. Eğlenceli Olun – Eğlenceli kişilikli insanlar daima ilgi toplar.Eğlenceli olmak şımarık olmak değildir. Eğer sempatik bir yapınız varsa ve bunu olgun tavırlarla birleştirebiliyorsanız daime dikkatler sizin üzerinizde olur.
  5. Giyim Tarzınız – Giyiminizde daima önemli bir durumdur. Bulunduğunuz mekana uygun giyinmek sizi normalleştirmez aksine daha dikkat çeken bir hale getirir. İlgi görmek için farklı giyinmek sizi komik duruma sokar.
  6. Ses Tonu – İnsanlarla konuşurken tok ve zarif bir ses tonu kullanın. Bu sizi hem daha olgun yapar hem de karşı cinsi etkilemekte bire birdir.

 

Bir sonraki makalemiz olan ( Ataçtan Küpe Yapma ) — Evde Kendi Küpeni Ataçtan Yap  hakkında bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun