Kendim Yaptım

Biz Kimiz – diyetlistesi.com.tr

28 Kasım 2012

Zayıflamak için her yolu deniyor ancak başarılı olamıyor musunuz? Sitemiz kilo vermeye karar verdiğiniz ve uygulamaya geçtiğiniz bu süreçte size yardımcı olmak için var. Ünlü diyetlerden yağ yakma yöntemlerine, yaşa göre uygulanabilecek diyetlerden mucizevi baharatlara kadar pek çok konuyu başlıklarımızın altında bulabilirsiniz.

diyetlistesi.com.tr ailesi olarak kilo vermenizi ve sağlıklı yaşamanızı misyonumuz haline getirdik. Bunu gerçekleştirirken de bilimsel verilerden ve uzman doktorların tavsiyelerinden yararlanarak ihtiyacınız olan ve merak ettiğiniz konuları özgün makalelerle size sunmaktayız.

Sistemli ve düzenli çalışma sistemimiz ile her zaman yenilenen içeriklerimiz size güncel konuları aktarmaya devam edecek. diyetlistesi.com.tr adresimizi takip ederek yaşam kalitenizi arttırabilir ve sağlıklı zayıflayabilirsiniz.

WebHome.com.tr – Biz Kimiz?

Biz Kimiz?2011 yılına girerken Türkiye’de web teknolojisi, bizimle birlikte yeni bir soluk kazandı.

Webhome olarak, tıpkı bir evin temel öğeleri gibi web dünyasında olması gereken her değeri bünyemizde barındırıyoruz.

Biz komple bir web ajansıyız.

Ajansımız, ismimizden de anlaşılacağı üzere ‘web evi’ şeklinde faaliyet göstermektedir. Ekip olarak klasik tanıtım ihtiyaçlarını yaratıcı bir bakış açısıyla gideriyoruz. Biz sadece web sitesi yapmıyoruz.  Çözüm ortaklarımıza hangi projelerle daha verimli oluruz’un peşindeyiz. Müşterilerimizin bizim için önemini firmaya özel VIP çalışma sistemimizle sürecin her aşamasında gösteriyoruz.Webhome olarak ‘fiyat politikamız ucuz’ demiyoruz.

Çünkü biz her müşterisine aynı özeni gösteren, herkese yüksek kalitede hizmet veren ajans olarak sadece ve sadece işimizle var olmak istiyoruz, fiyatımızla değil!Çalıştığımız Web evinde bizler; editör, tasarımcı, yazılımcı, grafiker, seo, profesyonel fotoğrafçı, çağrı merkezi ve satış pazarlama ekibi olarak beraber yaşıyoruz. İşimizin gerektirdiği profesyonellikte hem ofis içi hem ofis dışında anında iletişim kurarak işlerimizi minimum zamanda teslim etme derdindeyiz!

Biz Ne İş Yaparız?

Her işi yaparız modunda asla olmadık. Bizim için en önemli kriter müşterimizin beklentisidir. Ama mütevazı da değiliz elbet. İnternet reklamcılığı denilince, marka danışmanlığı söz konusu olunca, her tarzda web sitesi yapımı akla gelince, web tasarım sorulduğunda ya da seo destek istendiğinde karşınızda hep Webhome’u göreceksiniz.Firmalara değer kazandırmayı iş olarak değil, zevkli bir çalışma alanı olarak görüyoruz.

Yeni yüzler oluşturmayı seviyoruz. Bu yüzden kurumsal kimlik alanında ister kartvizit, ister logo tasarımları ya da çalıştığımız şirketlerin müşterilerinin bakmaktan kendilerini alamayacağı sıra dışı broşür ve kataloglar tasarlıyoruz. Yine yeniliği ve teknolojiyi takip ettiğimiz için son sistemlerle sanal tur hizmeti ile tasarımını yaptığımız internet siteleri için isteğe göre profesyonel fotoğraf çekimlerini de gerçekleştirmekteyiz. Kısacası teknoloji adına hiçbir şeyden geri kalmıyoruz.

SEO’nun Gücünü Bizimle Keşfedin

Webhome olarak, yaptığımız çalışmalarla sitenizi Google’da ilk sayfaya taşıyoruz. İnternet ortamındaki aramalarda üst sırada görünmenizi sağlıyoruz. Ajans olarak öncelikli düşüncemiz önce müşterimizin, sonra bizim kazanmamızdır. Çalıştığımız iş ortaklarını düşünerek, sağlıklı ve devamlı bir seo çalışmasıyla az maliyetle çok kısa bir sürede binlerce kişiye kendinizi tanıtabilmenizi sağlıyoruz.

Misyonumuz

Kaliteli iş yapmada birebir,
Teknoloji neredeyse orada olan,
Kreatif çalışma odaklı,
Ben değil, Biz’e inanan,İnce eleyip sık dokuyan,
Google’da ilk sayfayı olmazsa olmaz yapan,
Daima parmakla gösterilecek işler çıkaran bir ajans olmak

Vizyonumuz

Müşterilerimizi çözüm ortağı olarak görerek, onları doğru olarak yönlendirip, hedeflerine nasıl ulaşacağını göstererek, kazancını artırıp aynı zamanda imajını yükselterek marka bilinirliğini sağlamak.

Değerlerimiz

  • Profesyonel kadro
  • Güncel teknoloji kullanımı
  • Kreatif hedefli uygulama
  • İnternet reklamcılığında farklılık
  • Web odaklı marka bilinirliliği
  • Organik arama motoru optimizasyonu
  • Disiplinli ve planlı iş takibi
  • Son sistem marketin projeleri

Benzer Yazılar

İlk Soruyu Siz Sorun

Soru Sorun